Music:

   
  K!nnezzi.
  Si Te Shpejtoni Failat Ne MSN
 
TUNG VENDOSA QE EDHE KET TUA TREGOJ KAM VEREJT SE NE KUR BEJM TRANSFERT NEPERMJET IMELLES TE NDONJE FAJLLI DUHET TE PRESIM SHUM E TASH PER MOS ME PRIT SI KEMI PRIT DERI TANI NE DO TUA TREGOJM NJE TRICK QE FUNKSIONON 100% PRA DERGOJM FAJLLIN TANI BEJM NUDGE (DRIDHJE)TI NJE HER TANI AJ OSE AJO NJEHER DHE DO TE SHIHET REALITETI NE QOFT SE NUK FUNKSIONON LE SPJEGIMIN NE FAQEN VIZITORI
 
  Today, there have been 15 visitors (49 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free