Music:

   
  K!nnezzi.
  Qysh me ndrru modelin e Armve ne Counter Strike
 
 Me siguri te gjithëve juve ju kan bo tullusum armët e njejta në counter strike, dizajn i lodht, qe qysh mundeni me i ndrru që me u dokt armët ma të forta e me dizajne të ndryshme, na po e ndrrojm veq alltin deagle, por e njejta procedurë është për të gjitha armët, nëse ndonjë armë qe e shkarkoni ju vjen me sound atëher atë e zhvendsoni tek follderi Sounds, e nëse ju pëlqen zëri si e ka pas arma e mëparshme ateher mos ndryshoni hiq... Pra shkojmë tek webi:

http://www.tutorialecstrike.com/skins.html

Më pas e hapim dhe e ekstraktojmë follderin e armës në Desktop... e hapim dhe e kopjojm fajllin v_deagle.mdl dhe e zhvendosim tek C:/Program Files/Valve/cstrike/models kurse fajllat e zerit i zhvendosim ketu: C:Program FilesValvecstrikesoundweapons kur të pyet me i zëvendesu fajllat kliko Yes... Me pas futemi ne lojen Counter Strike edhe e Blejm Armen qe e kemi Zevendsuar Punon 1oo% Vet e Kom Provu edhe Hala e Provoj
 
  Today, there have been 3 visitors (15 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free