Music:

   
  K!nnezzi.
  Mp3 shqip
 

 

 

 

POWERED BY RiniaSot.COM & RadioDibra.orG

 


 

 

-- Vetem per Dibranet jasht dibres -- Të dielen nga ora: 20:00 me orën europiane , 14:00 me orën Amerikane Vjen drejtë për drejtë nga Dibra , dhe nga Radio Merlini emisioni dedikuar Bashkëatdhetareve kudo që ndodhen emisioni: "MALLI PËR DIBRËN TIME" Do të mundeni që të inkuadroheni drejtpërdrejt në numrin e telefonit fiks +389 46 838 042 si dhe SmS në: +389 70 718 000 si dhe email: radiomerlini@hotmail.comThis e-mail address is being protected from spam bots, you need JavaScript enabled to view it Ju Mirëpret Stafi i Radio Merlinit dhe Dibranet.com

Radio Merlini

 

vizitues online
 
  Today, there have been 15 visitors (42 hits) on this page!  
 
This website was created for free with Own-Free-Website.com. Would you also like to have your own website?
Sign up for free